Roll of Honour

 

Captains

Year

Captain

2003/2004

David Atkins

2004/2005

Nick Heather

2005/2006

Peter Atkins

2006/2007

Tom Hayes

2007/2008

Angus Cappi

2008/2009

Phillip Buckendorf

2009/2010

Lewis Gregory

2010/2011

Max Walz

2011/2012

Nick Rey

2012/2013

Lesley Atkins

2013/2014

Marcus Crowe

2014/2015

Sam Ledbury

2015/2016

Cameron Blair

2016/2017

Lou Tan
2017/2018

Cameron Gray

Order of merit

Year

Order of Merit Champions

2003/2004

Nick Heather

2004/2005

James Moran

2005/2006

Tom Hayes

2006/2007

Angus Cappi

2007/2008

Angus Cappi

2008/2009

Phillip Buckendorf

2009/2010

Max Walz

2010/2011

Marvin Aurnhammer

2011/2012

Sami Bouzabia

2012/2013

Lesley Atkins

2013/2014

Marcus Crowe

2014/2015

Lou Tan

2015/2016

Nikolaj Dahl
2016/2017

Yannick Artigolle

2017/2018

Lou Tan

OLGS

Year

OLGS Cup Overall Scratch

2003/2004

Nick Heather

2004/2005

James Moran

2005/2006

Andrew Baillie

2006/2007

Angus Cappi

2007/2008

Tom Scott

2008/2009

Lewis Gregory

2009/2010

Julie Yang

2010/2011

Ben Skinner

2011/2012

Sami Bouzabia

2012/2013

Lesley Atkins

2013/2014

Lucus Buerk

2014/2015

Lou Tan

2015/2016

Sebastian Saverino

2016/2017

Lou Tan

2017/2018

Lou Tan

Semple Cup - Girls

Year

Semple Cup

Girls Scratch

2003/2004

Kelly Brotherton

2004/2005

Kelly Brotherton

2005/2006

Lauren MacCallum

2006/2007

Laura Fruhauf

2007/2008

Jess Wilcox

2008/2009

Maria Petrova

2009/2010

Julie Yang

2010/2011

Clara Schwabe

2011/2012

Clara Schwabe

2012/2013

Lesley Atkins

2013/2014

Caroline Kauffmann

2014/2015

Theres Tellefsen

2015/2016

Anne Jacobsen

2016/2017

Carroline Zolg

2017/2018

Emilia Dobak

Scott Cup - Junior

Year

Scott Cup 

Junior Scratch

2003/2004

Ross Noon

2004/2005

Greg Duncan

2005/2006

Richard Pickard

2006/2007

George Munsey

2007/2008

James Sharp

2008/2009

Alexander Wilson

2009/2010

Alexander Wilson

2010/2011

Karl Keneucke

2011/2012

Noel Anderson

2012/2013

Cameron Blair

2013/2014

Lou Tan

2014/2015

Lou Tan

2015/2016

Harry Austin

2016/2017

Harry Austin

2017/2018

Archie Wyatt

Mitchell Cup - Boys

Year

Mitchell Cup Boys Handicap

2003/2004

Ross Stewart

2004/2005

Andrew Baillie

2005/2006

James McCormick

2006/2007

Adam Wraight

2007/2008

Cameron Bouwer

2008/2009

Simonas Krasaitis

2009/2010

Timon Sitte

2010/2011

Johan Collin

2011/2012

Nikolas Pottinger

2012/2013

Moritz Bock

2013/2014

Tom White

2014/2015

Evdokios Demetrios

2015/2016

Ben Muncaster
2016/2017

Eduardo Tuati

2017/2018

Horace Choi

Girls Handicap

Year

Girls Handicap

2003/2004

Roseanne Niven

2004/2005

Arabella Scott

2005/2006

Sharon Lam

2006/2007

 

2007/2008

Fiona Freeth

2008/2009

Rosie Everett

2009/2010

Migle Rusteikaite

2010/2011

Hannah Sharp

2011/2012

Clara Schwabe

2012/2013

Kimberley Sesen

2013/2014

Caroline Kauffmann

2014/2015

Pauline Burgers

2015/2016

Emilia Dobak
2016/2017

Luisa Deutzmann

2017/2018

Emilia Dobak

Junior Order Of Merit

Year

Junior Order of Merit

 

2013/2014

Lou Tan

2014/2015

Lou Tan

2015/2016

Cameron Gray
2016/2017

Harry Austin

2017/2018

Jan Voltas Moreno